PasMus


Kavinė, picerija

Istorija

     Dirbau Radviliškio rajone, neretai tekdavo pravažiuoti pro Karčemas. Todėl dažnokai sustodavau pavalgyti, man patiko kavinės maistas ir jauki aplinka. Neilgai trukus mes susibičiuliavom su kavinės savininku Virgiu.


Vieną dieną atvažiavau kaip visada pavalgyti, ir iš savininko išgirstu, kad jis parduoda savo verslą, aš turėdamas 15 metų patirtį maisto pramonėje, gryžęs namo pasiulau žmonai pirkti šitą verslą, po ilgų dvejonių abu nusprendėme imtis naujos veiklos. Taip gimė mūsų šeimos kavinė, kurią pavadinome PasMus.

PasMus


Kavinė, picerija

Apie Mus - Maistas paruoštas su meile

     PasMus kavinė - picerija, siūlo jums įvairų maisto asortimentą: picos, kebabai, kiti maisto patiekalai, gėrimai, kuriuos paruošiame su meile jums. Picos peperoni ir gardžioji gimė mūsų virtuvėj eksperimentuojant su receptais ir prieskoniais. PasMus tik švieži maisto produktai, todėl paruošiame geros kokybės maistą.


Su šeima turime tradicija per šventes gryname ore virti sriubą, todėl sriuba kebabinė pakoreguota mūsų prieskonių tapo dar gardesnė ir skanesnė. Todėl pravažiuojantis žmonės sustoja PasMus pavalgyti negaili pagyrų. Atvyk ir tu paragauti mūsų maisto, lauksime jūsų apsilankymo PasMus. Iki...

- PasMus kavinės, picerijos kolektyvas -

Aušra Mačiūnienė

Savininkė 


Mindaugas Mačiūnas

Vadybininkas


 Arūnas Kaunelis

Virėjas


 PS. Mielai kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.

Šviežios sudedamosios dalys

Geriausi virėjai


Gera atmosfera